Kariera

Instytut Farmaceutyczny w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY/ TECHNOLOG

Miejsce pracy: Zakład Minisyntez

Wymagania:
- wykształcenie chemiczne (preferowane wyższe);
- doświadczenie w pracy syntetycznej w 100 L reaktorach (mile widziane);
- wymagane doświadczenie zawodowe, znajomość norm ISO, GMP, HACAP będzie dodatkowym atutem;
- zaangażowanie w wykonywaną pracę (efektywność pracy);
- umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, komunikatywność;
- dobra znajomość języka angielskiego;
- znajomość pakietów: MS Windows, Office, edytor równań chemicznych (np. ChemDraw);
- umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w pracy laboratoryjnej (synteza organiczna)

Zakres obowiązków:
- prowadzenie wieloetapowych syntez farmaceutycznych substancji aktywnych (API);
- tworzenie dokumentacji zgodnej z wymogami GMP (raporty szarżowe, instrukcje technologiczne, walidacje procesów, kwalifikacje urządzeń, itp.);
- praca zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP)

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia, elastyczny czas pracy;
- ciekawą i rozwojową pracę w jednostce badawczo-naukowej o dużym zapleczu badawczym i ponad 60 letniej tradycji;
- możliwość ciągłego ponoszenia swoich kwalifikacji i współpracy z wyróżniającymi się w swej dziedzinie specjalistami;
- pracę w młodym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną swojej aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny i referencje na adres: minisyntezy@ifarm.eu

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm)..

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Specjalisty Administracyjnego

Miejsce pracy: Dział Marketingu i Logistyki

Opis stanowiska pracy:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:
- badanie rynku krajowego i rynków zagranicznych pod kątem dostępności, cen i dostaw półproduktów, próbek analitycznych, wzorców i API do prac pionów badawczych i produkcyjnych IF;
- badanie rynku krajowego i rynków zagranicznych dla nowych, potencjalnych projektów;
- analizę rynku substancji będących produktami IF.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, tytuł doktora, magistra chemii lub nauk pokrewnych;
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz korzystanie z literatury fachowej - warunek konieczny;
- samodzielność i komunikatywność;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność;
- umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
- znajomość prawa farmaceutycznego;
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
- zatrudnienie w wymiarze 1 etatu w oparciu o umowę o pracę;
- szkolenie wstępne;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną swojej aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny i referencje na adres: a.nikonowicz@ifarm.eu